bootstrap buttons

Hakkımızda

2009 yılında İnegöl de ‘Uras Yapı’ adıyla kurulan firmamız Marmara bölgesinin çeşitli şehirlerinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile birçok aileye doğayla bağını koparmadan; mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanarak sosyal, sportif ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren yaşam alanları sunmuştur. 2014 yılı itibariyle kullanıcılarına daha kaliteli, daha hızlı, gereksinimlerini karşılayan hizmetler verme adına aynı çalışma disipliniyle hizmet yelpazesini genişletmiş ve inşaat sektörünün birçok dalından bünyesine yeni hizmetler katmıştır. 2018 yılı itibariyle kurumsallaşma sürecini tamamlayan firmamız Bauras Grup adıyla yeni bir yapılanma sürecine girmiş; mimarlık, mühendislik, müteahhitlik, taahhüt, inşaat, alüminyum ve pvc dahil olmak üzere inşaat sektörünün birçok dalında hizmet veren; ülke ekonomisine değer katan bir markaya dönüşmüştür.

Vizyonumuz

Çağımızın küresel koşullarında etik değerlerden ve üstün kaliteden taviz vermeden, sosyal kültürel ve sportif aktivitelerle bağını eksiksiz kurmuş, mekan sahiplerinin kendilerinin bir parçası olarak hissedecekleri, bizimle birlikte nefes alan yapılar tasarlayıp tasarladığımız bu yapılarda huzur mutluluk ve ruhsal bütünlüğü sağlayan tüm ihtiyaçlara cevap vermek.

Misyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanarak.Sektörde öncülük ettiğimiz insan, mekan ve psikoloji bütünlüğünü göz ardı etmeden sektörün ihtiyacı olan hizmetleri dürüst, titiz ve estetik çizgimizden ödün vermeden sunmak.

Kalite Politikamız

• Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak.
• Ortak yaşam alanlarını düzenlerken sosyal, kültürel koşulları gözetmek ve uygulamak.
• Teknolojiyi yakından vvtakip ederek ürün ve üretimde kullanmak.
• Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak ürün teslimini zamanında gerçekleştirmek.
• En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak ve çalışanlarına gerekli eğitim programlarını uygulamak.